تعرفه های رایتل اعلام شد .

تعرفه های رایتل اعلام شد .

ایسنا- بر اساس مفاد موافقتنامه پروانه و به منظور ایجاد شرایط رقابتی عادلانه، سقف تعرفه خدمات رایتل در كميسيون تنظيم مقررات تصويب و بر اساس آن سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتي تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سيم‌کارت‌های دائمی ۵٩٩ ریال تعيين شد.

سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتی تلفن همراه با مشترکين سایر شبکه‌های تلفن همراه و ثابت برای سيم‌کارت دائمی ۶٢۵ ریال تعيين شده و سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتی مشترکين اپراتورهای تلفن ثابت و مشترکين دارای سيم‌کارت دائمی تلفن همراه سایر اپراتورهای تلفن همراه با مشترکين تلفن همراه این شبکه ۶٢۵ ریال تعيين شد.


سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه تصویری تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سيم‌کارت دائمی ١۵٩٩ ریال و تعرفه دسترسی به شبکه اینترنت برای سيم کارت دائمی به ازای هر کيلو بایت 0.5 ریال تعيين شد.


برابر مفاد پروانه تعرفه خدمات سيم‌كارت اعتباري تلفن همراه حداكثر مي‌تواند 50 درصد بالاتر از تعرفه خدمات سيم‌كارت دائمي باشد. همچنين سقف تعرفه براي خدمات پيامك و پيامك چند رسانه‌يي بر اساس مصوبه جلسه سال 89 و مصوبه ديگر سال 87 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات بود.


بر اساس اين مصوبه اعلام شد كه سازمان پس از يك سال از ابلاغ مصوبه نسبت به بررسي بازار و ارائه گزارش به كميسيون اقدام خواهد كرد.


پس از آن مدير كل برند و ارتباطات رايتل هم درباره تعرفه‌هاي سيم كارت‌هاي رايتل اظهار كرده بود: تعرفه سيم‌كارت‌هاي رايتل به اين صورت است كه هزينه هر دقيقه مكالمه داخل شبكه 555 ريال و هزينه هر دقيقه مكالمه خارج از شبكه 625 ريال تعيين شده است.


وي افزوده بود: هزينه خدمات ديتا هر كيلو بايت استفاده در ساعات پيك دو ريال و هزينه در ساعت خارج از پيك يك ريال است.


مدير كل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پيامك فارسي را 105 ريال و تعرفه پيامك لاتين را 195 ريال بيان كرد.


تصاویر این صفحه
برچسب ها
این پرونده را به اشتراک بگزارید :
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn StumbleUpon Email

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

افکار سنجی

مهمترین خصوصیت یک سایت چیست ؟!؟
امنیت بالا
ظاهری زیبا
رابط کاربری قوی
سرعت بالا و حجم کم
کنترل کامل سایت توسط مدیر
 

تبلیغات